Videó: Ezen a jeleneten akadtak ki Diósgyőrben - gól lett belőle

A második Loki-gól előtt keményen választották el a labdától Liptákot, de hiába reklamáltak a borsodiak. Bódog Tamás is utalt az esetre a meccset követően.
Dudás Gábor 2017. szeptember 11., hétfő 13:47
A második Loki-gól előtt keményen választották el a labdától Liptákot, de hiába reklamáltak a borsodiak. Bódog Tamás is utalt az esetre a meccset követően.
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 11., hétfő 13:47

Varga Kevin, a DVSC fiatal játékosa nyújtott lábbal csúszott be Lipták Zoltánnak, a Diósgyőr védőjének, majd megmozdulását követően, a 85. percben előnybe került a Loki, amit meg is duplázott még a lefújásig, kialakítva a 3-1-s végeredményt.

A jelenet 6:46-tól a videón:

Lipták és társai hevesen reklamáltak Berke Balázs játékvezetőnél, aki azonban nem ítélt semmit, szabályosnak minősítve a gólt. A mérkőzés után Bódog Tamás, a vendégek szakvezetője erre az esetre is utalva fogalmazott a következőképpen:

Szeretném azt mondani, hogy nekünk csak magunkkal kell foglalkoznunk, de milyen gólt kaptunk! Lipták lába szét van rúgva, de van ilyen. (…) a bírót nem szabad szidni. Ha valamit mondok, akkor eltiltanak, de ha most azt mondanám, amit gondolok, akkor lecsuknának.

Az Index tette ki külön is az ominózus jelenetet, az M4 Sport felvétele alapján:

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Nikitscher Tamás
Máris komoly kérője lehet a spanyol élvonalból a kiesett Valladolidban futballozó Nikitscher Tamásnak.
Csákvár
Szerződéshosszabbítás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Csákvár, hogy szerződést hosszabbított a több poszton bevethető Szalai Péterrel.
DVSC
Eldőlt Dzsudzsák jövője
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Dzsudzsák Balázs továbbra is a Lokit erősítheti majd.
Tovább az összes átigazoláshoz