Telt ház lesz a Diósgyőr-Fradi stadionbúcsúztatón

Minden hazai jegy elkelt a Diósgyőr labdarúgócsapatának stadionbúcsúztatójára.
Privacsek András 2016. október 25., kedd 14:06
Minden hazai jegy elkelt a Diósgyőr labdarúgócsapatának stadionbúcsúztatójára.
Szerző: Privacsek András 2016. október 25., kedd 14:06
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A klub keddi tájékoztatása szerint szombaton a címvédő Ferencváros elleni bajnoki találkozón 7466 diósgyőri szurkoló buzdítja majd az együttest.

A jelenlegi pályát és a klubházat 1939-ben avatták fel, majd 1968-ban megépültek a "bástyák", 2003-ban rendeztek először villanyfényes mérkőzést, 2006-ban pedig megújult a klubház is. A napos oldali, 3500 férőhelyes lelátót 2010-ben vették birtokba a szurkolók.

Tavaly a Magyar Közlönyben megjelent adatok szerint a nyolcmilliárd forintba kerülő új stadion az UEFA minősítése alapján IV. kategóriájú lesz. (MTI)

Átigazolások
Fradi
Kodro eligazol
Görög lapok és a Csakfoci is úgy értesült, hogy Kenan Kodro jó eséllyel a görög OFI Krétában folytatja pályafutását.
Fradi
Nagy fogás érkezhet
A Fradi szerződtetheti a Sparta Praha - jövőre lejáró szerződésű - bal szélsőjét, Veljko Birmancevicet, aki 3+1 évre írhat alá - értesült a Mozzart Sport és a Csakfoci.
Galatasaray
Sallai marad
A legfrissebb hírek szerint szinte biztosan eldőlt, hogy Sallai Roland ebben az átigazolási időszakban nem vált csapatot.
Tovább az összes átigazoláshoz