Bódog Tamás elmondta, hogy a próbajátékon náluk szereplő ukrán kapus egyelőre nem lesz a Diósgyőr játékosa.
A kedd óta a csapattal edző ukrán, Igor Lytovka jó benyomást tett a szakmai stábra, de most nem lesz a diósgyőri klub játékosa. Bódog Tamás a klubhonlapnak azonban sejtelmesen nyilatkozott a játékos jövőjével kapcsolatban.
- Jó benyomást tett ránk Igor, egy jó kapust ismertünk meg benne. Ivan Radoš műtéte, és Bukrán Erik válogatottbeli kötelezettsége idején kifejezetten sokat segített a kétkapus játék során. Kölcsönösen megismertük egymást az elmúlt pár napban, most már tudjuk mire képes, mit várhatunk tőle. Egyelőre nem lesz a DVTK játékosa, a jövőt pedig majd meglátjuk.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Fradi
Kölcsönadás
Klubot váltott a Ferencvárosba januárban nagy reményekkel érkezett Aleksandar Cirkovic.

Mezőkövesd
Fiatal középpályás érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be a Mezőkövesd, hogy szerződtette a 16 éves Vörös Barnát az NK Istrától.

Vasas
Csapatot keres Szánthó Regő
A legutóbb a Vasasban szerepelt 24 éves támadónak, Szánthó Regőnek július óta nincs csapata, jelenleg a Vasas II-vel edz és várja az új lehetőséget. (Nemzeti Sport)