Hosszú tárgyalássorozat végére került pont a mai napon Diósgyőrben.
Megkapta élete első profi szerződését Boros Gábor, a DVTK fiatal támadója. Az idei évtől csak profi szerződéssel lehet pályára lépni az első osztályban, így a kontraktusnak köszönhetően tovább bővültek a szakmai stáb lehetőségei – írja a dvtk.eu.
Az 1997-es születésű játékos idén és jövőre is megfelel a fiatal-szabály kritériumainak. Boros eddig csak a Diósgyőr második csapatában tudott játszani, mivel nem volt profi szerződése. A fiatal támadó az NB III góllövőlistájának harmadik helyén áll 7 találattal.
Ilyen klasszis gólokra képes a fiatal csatár (0:40-től):
Átigazolások
Légiósok
Loic Nego elköszönt
Loic Nego Instagram-oldalán köszönt el a francia Le Havre szurkolóitól.
ZTE
Távozott a védő
A ZTE bejelentette, hogy a télen igazolt portugál védő, André Ferreira szerződése lejárt, a klub pedig nem élt a kontraktusban szereplő kivásárlási opcióval, így távozik a csapattól.
Kazincbarcika
Három érkező
A Kazincbarcika három tapasztalt labdarúgó érkezését jelentette be. Az érkezők között van Gresó Mátyás, Palincsár Martin és Hudák Martin.