A DVTK hazai pályán, a Vasas Csákváron, a Kecskemét pedig Ajkán szerezte meg a három pontot az NB II 22. fordulójában.
Merkantil Bank NB II, 22. forduló:
DVTK – Siófok 1-0 (Könyves 37.)
Csákvár – Vasas 1-4 (Molnár R. 57., ill. Hinora 35., Feczesin 43., Ihrig-Farkas 52., Szilágyi Sz. 75.)
Ajka – Kecskemét 1-3 (Vizler 65., ill. Katona B. 11., Vágó 16., Lukács D. 33.)
Korábban:
Olvastad már?
NB II: Vereséggel kezdődött az új ETO-korszak, fordított a "kis Fradi" - eredmények
A tulajdonosváltás utáni első meccsét - a találkozó nagy részében emberhátrányban játszva - elveszítette az ETO Szentlőrincen. Lipcsei Péter remek cseréje, Csernik két gólt szerzett a Szolnok ellen, ezzel a duplával fordított a Soroksár. A sereghajtó Tiszakécske a Békéscsaba ellen állt fel hátrányból.
Elolvasom
Az NB II állása:

Átigazolások
Nafta/ZTE
Ismét együtt(?)
Jó esély van rá, hogy a ZTE-től érkezik a szlovén élvonalbeli Nafta új vezetőedzője, aki az előző szezonban a ZTE II-vel az NB III-ba feljutó Gonzalo Escudero lehet. (planetnogomet.si)
DVTK
Sentic új klubja
A Diósgyőrt elhagyó Karlo Sentic hazatért, és a horvát élvonalbeli Slaven Belupo együttesében folytatja pályafutását.
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.