NB I: Öt komoly eltiltottja is lesz az Újpestnek a Diósgyőr ellen

Messze nem az ideális összeállításban lép pályára az Újpest a Diósgyőr elleni csütörtöki bajnokin.
Privacsek András 2021. április 29., csütörtök 12:12
Messze nem az ideális összeállításban lép pályára az Újpest a Diósgyőr elleni csütörtöki bajnokin.
Szerző: Privacsek András 2021. április 29., csütörtök 12:12
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Vincent Onovo 10, Giorgi Beridze, Lirim Kastrati, Nikola Mitrović 5-5 sárga lapért, Georgios Koutroumpis piros lapért kapott eltiltás miatt nem játszhat csütörtökön. Diósgyőri oldalon eltiltott játékos nincs, Iszlai Bence térde rendbe jött, ő már játszott is szerdán a DVTK tartalékban (gólt is lőtt), Antal Botond, Hegedűs János, valamint a régóta hiányzó Branislav Danilović és Orosz Donát azonban még nincs játékra készen - írja a dvtk.eu.

A Diósgyőr - Újpest mérkőzés 17:30-kor kezdődik.

A DVTK-nak nagy eséllyel csak győzelemmel marad esélye a bennmaradásra.

 

Címkék: #Újpest #Diósgyőr
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz