Messze nem az ideális összeállításban lép pályára az Újpest a Diósgyőr elleni csütörtöki bajnokin.
Vincent Onovo 10, Giorgi Beridze, Lirim Kastrati, Nikola Mitrović 5-5 sárga lapért, Georgios Koutroumpis piros lapért kapott eltiltás miatt nem játszhat csütörtökön. Diósgyőri oldalon eltiltott játékos nincs, Iszlai Bence térde rendbe jött, ő már játszott is szerdán a DVTK tartalékban (gólt is lőtt), Antal Botond, Hegedűs János, valamint a régóta hiányzó Branislav Danilović és Orosz Donát azonban még nincs játékra készen - írja a dvtk.eu.
A Diósgyőr - Újpest mérkőzés 17:30-kor kezdődik.
A DVTK-nak nagy eséllyel csak győzelemmel marad esélye a bennmaradásra.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.