NB I: Hosszú hetekre kidőlt a DVTK két magyar játékosa

A diósgyőri klub bejelentette: Kapusa, Antal Botond és a középpályás Forgács Dávid sem állhat még hetekig Fernando Fernandez vezetőedző rendelkezésére.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 20., csütörtök 16:48
A diósgyőri klub bejelentette: Kapusa, Antal Botond és a középpályás Forgács Dávid sem állhat még hetekig Fernando Fernandez vezetőedző rendelkezésére.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 20., csütörtök 16:48

Még hetekig biztosan nem számíthat két játékosára az NB I-ben 10. helyen álló DVTK együttese. A klub hivatalos honlapjának beszámolója szerint a kapus Antal Botond és a középpályás Forgács Dávid sem térhet vissza egy hónapon belül.

- Antal Botond másodlagos combizom részleges szakadást szenvedett, a diagnózis szerint 4-6 hét kihagyás vár rá, jelenleg fizioterápiás kezeléseken és rehabilitációs edzéseken vesz részt - mondta Dr. Szabó Zsolt, a DVTK orvosigazgatója. - Forgács Dávid térdtükrözéssel ellátható porcsérülést szenvedett el. Előreláthatólag 6 hét múlva kezdheti el az edzéseket.

Hozzátették, Eperjesi Gábor és Tamás Márk már műtét utáni rehabilitációjukat végzik, Ivánka Patrik műtétet követő gyógyulása pedig hosszabb időt vesz igénybe.

TABELLA: ÍGY ÁLL AZ NB I

Átigazolások
Légiósok
Kovács Bendegúz
Lapértesülések szerint az AZ Alkmaar még megtartaná Kovács Bendegúzt, de máris európai topklubok a kérői a bombaformában lévő 18 éves csatárnak.
Huszti András
CSA Steaua
A legutóbb Zalaegerszegen szerepelt, fél éve klub nélküli Huszti András Romániában edzésbe állt a másodosztályban 8. helyen álló, bukaresti CSA Steauánál. (NSO)
Légiósok
Szoboszlai Dominik
Állítólag nincs komoly ok aggodalomra Szoboszlai Dominik szerződéshosszabbításával kapcsolatban, bár egy tényező még potenciálisan bonyolíthatja a helyzetet.
Tovább az összes átigazoláshoz