Fülöp István már nem a DVTK játékosa.
Télen, nagy reményekkel igazolta le a Diósgyőr Fülöp Istvánt, a román Botosani, a korábban a magyar válogatottsággal is hírbe hozott szélsőjét / támadóját, aki 12 tavaszi mérkőzésén 1 gólt szerzett és összesen csak 3-szor volt kezdő.
És mostantól már nem is a DVTK játékosa: a története során először a román élvonalba jutott Sepsi OSK csütörtökön bejelentette, hogy szerződtette a 27 éves futballistát.
Érdekesség, hogy az újonc sepsiszentgyörgyiek klubelnöke Árki Gábor, aki korábban a DVTK sportigazgatója is volt.
Így jelentették be Fülöp érkezését:
Átigazolások
Vasas
Zimonyi távozhat
A Csakfoci úgy tudja, Zimonyi Dávid a több játéklehetőség reményében csapatot válthat a téli átigazolási időszakban.
Fradi
Keane hosszabbított
Az FTC hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított ír vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.
FTC II
Tóth Mihály az új edző
A Dabas megerősítette a Csakfoci hétfői hírét: bejelentése szerint távozik a klubtól Tóth Mihály vezetőedző, aki elfogadta a Fradi ajánlatát. A zöld-fehéreknél a második csapat irányítását veszi át.