DVTK: Az NB II-be adták el a magyar foci nagy reménységét

Kitl Miklós, a Diósgyőr 20 éves középpályása az NB II-es Dorog együttesében folytatja.
Privacsek András 2018. január 21., vasárnap 11:01
Kitl Miklós, a Diósgyőr 20 éves középpályása az NB II-es Dorog együttesében folytatja.
Szerző: Privacsek András 2018. január 21., vasárnap 11:01

Átigazolási díj ellenében az NB II-ben szereplő Dorog csapatában folytatja a pályafutását Kitl Miklós - írja a dvtk.eu.

A középpályás Kecskemétről érkezett 2015 nyarán, és két és fél év elteltével távozik. Összesen 22 élvonalbeli találkozón lépett pályára a DVTK mezében.

Kitl 17 évesen, a Ferencváros ellen debütált az NB I-ben, fiatal kora ellenére hamar a Kecskemét meghatározó játékosa lett, ahol 26 bajnokin 4 gólt szerzett.

Átigazolások
Fradi
Nincs egyezség
Brazil sajtóhírek szerint a Botafogo és a Ferencváros nem tudott megegyezni Júlio Romao átigazolásáról, így a brazil klub visszalépett a kölcsönszerződéses ajánlattól, vételi opcióval. (Bola do Jogo)
Újpest
2 érkező
Távozik Zalaegerszegről Bodnár Gergő és Krajcsovics Ábel is, mindketten az Újpest FC csapatában folytatja pályafutását.
Loki
Ojediran az MLS-ben
A Colorado Rapids megszerezte a francia élvonalbeli Lens 22 éves középpályását, a Loki korábbi játékosát, Hamzat Ojedirant, akinek játékjogáért az amerikai klub 3,5 millió dollárt fizetett.
Tovább az összes átigazoláshoz