DVTK: A kórházi ágyáról üzent az állkapocscsonttörést és halántékcsont-repedést szenvedő játékos

Hegedűs János, a DVTK középső védője a vasárnap délutáni Siófok elleni mérkőzés elején egy balszerencsés fejpárbajt követően a földön maradt, sérülése miatt le kellett cserélni, majd kórházba szállították.
Csakfoci Admin 2022. február 7., hétfő 12:34
Hegedűs János, a DVTK középső védője a vasárnap délutáni Siófok elleni mérkőzés elején egy balszerencsés fejpárbajt követően a földön maradt, sérülése miatt le kellett cserélni, majd kórházba szállították.
Szerző: Csakfoci Admin 2022. február 7., hétfő 12:34
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Csak öt perc a DVTK-Siófok mérkőzésből vasárnap délután, amikor megtörtént a baj. Egy fejpárbaj során a borsodiak középső védője, Hegedűs János összefejelt Eördögh Andrással. A hazaiak játékosát hosszú percekig ápolták, végül a saját lábán hagyhatta el a játékteret.

A meccs másnapján kiderült, a 25 éves bekkre műtéti beavatkozás vár.

- Hegedűs János agyrázkódást szenvedett, és elrepedt a halántékcsontja, illetve az állkapocscsontja ízületbe hatoló módon tört el, utóbbi miatt műtét vár rá. Az agyrázkódás következtében azonnal nem lehet műteni, várhatóan tíz nap múlva kerül sor a beavatkozásra. Ezt követően nagy valószínűséggel hosszabb kihagyás vár rá - tájékoztatta a klubhonlapot dr. Szabó Zsolt, a DVTK orvosigazgatója.

- Nagyon köszönöm a sok aggódó üzenetet, valamivel jobban vagyok, 1-2 múlva már haza is mehetek, utána pedig napokon belül meg is műtenek! Sajnos hosszú kihagyást jósolnak az orvosok, de azon leszek, hogy minél hamarabb a pályán legyek - olvasható Hegedűs üzenete a 24 óráig elérhető Instagram-történetében.

Hegedűs 2020 júliusában igazolt a DVTK-hoz, ahol az elmúlt közel két év alatt 44 mérkőzésen 4 gólt és 3 gólpasszt jegyzett. Az idei szezonban 15 bajnokin egyszer volt eredményes.

Átigazolások
Légiósok
Geiger külföldön
A horvát másodosztályú Karlovac bejelentette, hogy megállapodtak az Újpesttel arról, hogy Geiger Bálint a szezon végéig kölcsönben a klubot erősíti.
ETO
Vitális távozhat
Vitális Milán, az ETO középpályása a görög címvédőnél, az AEK Athénnál folytathatja pályafutását. (NSO)
Ex-DVTK
Vallejo Indiában
Az indiai élvonalban szereplő FC Goa bejelentette az elmúlt években a DVTK-t erősítő Alex Vallejo szerződtetését.
Tovább az összes átigazoláshoz