Durva: Hónapokig nem léphet pályára a Diósgyőr játékosa

Súlyos sérülést szenvedett Forgács Dávid, a Diósgyőr játékosa az egyik edzésen: a diagnózis szerint elszakadt a keresztszalagja, és műteni is kell a balszélsőt.
Dudás Gábor 2019. április 12., péntek 10:48
Súlyos sérülést szenvedett Forgács Dávid, a Diósgyőr játékosa az egyik edzésen: a diagnózis szerint elszakadt a keresztszalagja, és műteni is kell a balszélsőt.
Szerző: Dudás Gábor 2019. április 12., péntek 10:48
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A DVTK pénteken jelentette be, hogy keresztszalag-szakadás miatt elveszítette 23 éves bal oldali védőjét, illetve középpályását, Forgács Dávidot.

A korábbi utánpótlás-válogatott játékos az egyik edzésen sérült meg súlyosan és operálni is kell a szalagját. Mivel a hasonló esetekben nagyjából hat hónap felépülési idővel szoktak számolni, így Forgács ősz előtt aligha állhat majd csapata rendelkezésére.

A korábban Olaszországban is légióskodó Forgács 8 NB I-es mérkőzésen játszott eddig az idényben, de szeptember óta nem lépett pályára az élvonalban.

Átigazolások
KTE
Jobbvédőt igazoltak
Fiatal jobb oldali szárnyvédővel bővült a Kecskemét NB II-es kerete, a klub ugyanis mindenben megállapodott Pálvölgyi Patrikkal, aki aláírta szerződését. (kecskemetite.hu)
ETO
Tóth R. váltana
A liga-zwei.de szerint Tóth Rajmund szeretne csatlakozni a német Nürnberghez, de még elhúzódhat, sőt, akár meg is hiúsulhat a transzfer.
Honvéd
Pauljevic hosszabbított
Branko Pauljevic is marad Kispesten, miután egy évvel meghosszabbította júniusban lejáró szerződését. (honvedfc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz