A Diósgyőr távolodik az NB I-től, Vukmir szégyelli magát: "Elfogadhatatlan, hogy nem mindegyik játékos érezte át"

A DVTK szakvezetője szerint az alkázat és a küzdeni tudás is hiányzott csapatából a Budaörs elleni vereség alkalmával. Hasonlókat gondolt a diósgyőriekről az ellenfél edzője is.
Dudás Gábor 2022. május 1., vasárnap 21:42
A DVTK szakvezetője szerint az alkázat és a küzdeni tudás is hiányzott csapatából a Budaörs elleni vereség alkalmával. Hasonlókat gondolt a diósgyőriekről az ellenfél edzője is.
Szerző: Dudás Gábor 2022. május 1., vasárnap 21:42
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint arról beszámoltunk, a DVTK egyre nagyobb bajba kerül a feljutás szempontjából, hiszen nem elég, hogy nagy meglepetésre kikapott a kiesés ellen küzdő Budaörstől, de a Kecskemét közben három ponttal meglógott a második helyen dorogi sikerével. Az egyik feljutó hely pedig már el is kelt, a Vasas négy év után újra élvonalbeli csapatnak mondhatja magát.

A diósgyőriek szakvezetője, a pár hete még Szegeden dolgozó Dragan Vukmir csalódottan értékelte a vasárnap látottakat.

Nagyon sajnálom a mai mérkőzést és szégyellem magam! Nem láttam az alázatot, nem láttam a küzdeni akarást... Elfogadhatatlan, hogy nem mindegyik játékos érezte át, mennyire fontos ez a nap a klubnak a feljutás szempontjából. Még három mérkőzés maradt hátra a bajnokságból, próbáljuk mind a három mérkőzést megnyerni, de már nem csak rajtunk múlik a feljutás

- fogalmazott a borsodiak szakvezetője.

Akinek a szavait megerősíti az is, amit a budaörsieket irányító Toldi Gábor nyilatkozott:

- Úgy éreztem, sokkal harcosabbak voltunk, mint az ellenfél, helyenként még jól is játszottunk, persze ragyogó játék nem alakult ki egyik oldalt sem. Megragadtuk az alkalmat, és ma jobbak voltunk, mert jobban akartunk...

A teljes mérkőzés felvétele itt:

Az NB II állása:

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz