A Diósgyőr következő hazai meccséért már fizetniük kell a szurkolóknak

Mint ismert, a Diósgyőr pocsék szereplése miatt az előző fordulóban a nézők ingyen tekinthették meg a helyszínen a DVTK-Debrecen (1-3) mérkőzést. Úgy tűnik, mindez csak egyszeri alkalom volt.
Privacsek András 2016. október 4., kedd 12:19
Mint ismert, a Diósgyőr pocsék szereplése miatt az előző fordulóban a nézők ingyen tekinthették meg a helyszínen a DVTK-Debrecen (1-3) mérkőzést. Úgy tűnik, mindez csak egyszeri alkalom volt.
Szerző: Privacsek András 2016. október 4., kedd 12:19
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Tovább az összes átigazoláshoz