Mint ismert, a Diósgyőr pocsék szereplése miatt az előző fordulóban a nézők ingyen tekinthették meg a helyszínen a DVTK-Debrecen (1-3) mérkőzést. Úgy tűnik, mindez csak egyszeri alkalom volt.
A Diósgyőri Stadionban fogadja a Videoton csapatát a DVTK a válogatott mérkőzései miatti bajnoki szünetet követően. Az őszi bérletek érvényesek, a jegyek személyesen és az interneten is megvásárolhatók- írja a dvtk.eu. A legolcsóbb jegy 1400 forint, míg a legdrágább 4000.
Átigazolások
Diósgyőr
Átalakulás
Holdampf Gergő és Demeter Milán megtartásáról még tárgyalnak, Yohan Croizet-Kollár, Marco Lund, Varga Zétény, Dobó László (teljesítményedző) és Póti Krisztián (elemző) távozik.
Soroksár
Négy aláírás
Roskó B. William meghosszabbította szerződését, míg Nagy Levente, Szász Roland, Kokovai Csongor és Lukács Dániel első kontraktusát írta alá.
Újpest
Heitor érkezhet
Az ETO FC korábbi, a Maccabi Tel Aviv jelenlegi brazil védője, Heitor a liláknál folytathatja pályafutását - értesült a Csakfoci.