A Kecskemét-Paks bajnoki 88. percében a hazaiak Fehérvárról kölcsönvett 23 éves támadója, Szabó Levente az oldalvonal mellett csinált egy tényleg fantasztikus cselt, majd a tizenhatoson belülre tört és jobbal kilőtte a hosszú sarkot, így 3-1-re győzött a KTE. Érdemes megnézni a jelenetet!
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Ez várhat Lisztesre
Idősebb Lisztes Kriszitán elmondta, a fiát egyelőre sehova nem adják kölcsön. A Frankfurt az USA-ban is túrázik majd nyáron, az amerikai vízumot pedig már kiváltották a támadó számára.

Puskás Akadémia
Bejelentés Hornyákról
Péntek délelőtt a felcsúti klub a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Hornyák Zsolt vezetőedző 2027 nyaráig meghosszabbította idén júniusban lejáró szerződését.

Gyirmót
Távozhat a kétméteres csatár
A 20 éves ukrán csatár, Oleksandr Pyshchur 26 tétmeccsen 8 gólnál és 4 asszisztnál jár a mostani idényben. A Kisalföld úgy tudja, több NB I-es klub is érdeklődik a gyirmóti támadó iránt és távozhat a klubtól.