Fotó: molfehervarfc.hu
A fehérváriak román válogatott védője, Rus Adrián is helyet kapott Mirel Radoi 61 fős, bő keretében.
A Román Olimpiai és Sportbizottság kihirdette Mirel Radoi szövetségi kapitány bő keretét a tokiói nyári olimpiára, amiben helyet kapott a MOL Fehérvár FC válogatott védője, Rus Adrián is.
A szakember 61 főt nevezett meg a listán, ez később a játékosok formájától és egészségi állapotától, valamint a klubok elengedési hajlandóságától függően 18 játékosra fog csökkenni, valamint további négy labdarúgót jelölnek a tartaléklistára.
A 2021-re halasztott nyári olimpián július 21-én veszi kezdetét a labdarúgás, a döntőre pedig augusztus 7-én kerül sor. A tornán az 1997. január 1-jén, és az azután született labdarúgók vehetnek részt, valamint három túlkoros játékos nevezése engedélyezett.
Olvastad már?
A Fehérvár román válogatottja: "Bízunk benne, hogy hamarosan újra visszatérünk az élre" – ebbe a bajnokságba igazolna a Vidiből
Az 5-szörös válogatott játékos szerint a Vidinél tapasztalható generációváltással magyarázható, hogy jelenleg a Ferencváros dominál az NB I-ben.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.