A Vidi-edző komoly kritikája: "Gyengén játszottunk, hiányoztak a minőségi megoldások"

A szlovén másodosztályú Lendva elleni felkészülési mérkőzés után Márton Gábor azt mondta, a befejezések szempontjából egyelőre nem néz ki jól a csapata.
Nyikes Zoltán 2020. augusztus 5., szerda 9:04
A szlovén másodosztályú Lendva elleni felkészülési mérkőzés után Márton Gábor azt mondta, a befejezések szempontjából egyelőre nem néz ki jól a csapata.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. augusztus 5., szerda 9:04

Kedd este beszámoltunk arról, hogy a MOL Fehérvár FC 2-2-re végzett a szlovén másodosztályban szereplő NK Nafta Lendva elleni, büki edzőmérkőzésen. A Vidi így továbbra is nyeretlen maradt - igaz, veretlen is - a nyári felkészülési szezonban, hiszen zsinórban a negyedik mérkőzése ért véget döntetlennel.

A lefújást követően Márton Gábor vezetőedző az elégedetlenségének adott hangot a klubhonlapon.

– A vihar volt ma a legkisebb problémánk. A játékosok mentek előre, hajtottak, de nem igazán volt minőség a játékunkban. Az ellenfelünk az egész mérkőzésen kétszer jutott el a kapunk elé, azonban ezekből a helyzetekből rendre gólt szerzett. Azt kell, hogy mondjam, gyengén játszottunk, a koncentrációnk ma nem volt megfelelő. Hiányoztak a minőségi megoldások, hogy ez most a fáradtság számlájára írható, vagy egyelőre nem merünk úgy futballozni, ahogy tudunk, ezt még nem tudom megmondani. Hiába töltöttük szinte a teljes játékidőt az ellenfél térfelén, nem jöttek a megfelelő megoldások. A befejezések szempontjából egyelőre nem nézünk ki jól – nyilatkozta a Vidit irányító Márton.

A fehérváriak szombaton két mérkőzéssel folytatják a felkészülést, délelőtt 10-kor az Újpest FC-t látják vendégül a MOL Aréna Sóstóban, délután 17:45-kor pedig a Slavia Praha ellen játszanak Ausztriában.

Átigazolások
Pintér Dániel
Messi vagy más klub?
Az idén debütáló Pintér tárgyalásokat folytat az MLS bajnokával profi szerződése aláírásáról, saját nevelésű játékosként folytathatná pályafutását Messi csapattársaként. 2-3 másik MLS-együttes is bejelentkezhet érte - írja a Jenkifoci.
Kisvárda
Dinnyés Olivér
Honlapunk úgy tudja, hogy Dinnyés Olivért szívesen látnák Kisvárdán.
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.
Tovább az összes átigazoláshoz