Fotó: vasasfc.hu
A Vasas játékosa, Cipf Dominik jött, látott és hatalmas gólt rúgott a Kecskemét kapujába a péntek esti bajnokin.
Bár még csak egy találkozó ment le az NB I 12. fordulójából, a hosszú hétvége egyik legnagyobb gólja szinte biztosan Cipf Dominik nevéhez kötődik majd. A Vasas 21 éves futballistáját a szünetben cserélte be Kondás Elemér, és alig telt le a 46. perc, Cipf máris egy óriási gólt ragasztott a Kecskemét kapujába. Ezzel a góllal - mint később kiderült - a végeredmény is kialakult (Vasas-KTE 1-2).
Íme, a remek találat
Olvastad már?

Csercseszov: "Nem beszéltünk túl sokat az Iváncsán történtekről", Huszti: "Élet-halál harc vár ránk" - edzői várakozások
Így várják az NB I-es vezetőedzők a ZTE-Honvéd, a MOL Fehérvár-Paks és a Puskás Akadémia-Fradi összecsapást az NB I 12. fordulójából.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Budafoki MTE
A DVTK-tól vettek kölcsön játékost
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a Budafok, hogy kölcsönvette az U18-as magyar válogatott védőt, Lajcsik Vencelt. A Diósgyőr játékosa az előző szezont az NB I-be feljutó Kazincbarcikánál töltötte, szintén kölcsönben.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Utánpótlás-válogatott játékos érkezett
A Szeged-Csanád Grosics Akadémia szerződtette a Puskás Akadémiától az utánpótlás-válogatott középpályást, Miskolczi Domonkost. (szeged-grosicsakademia.hu)

Nyíregyháza
Négyen távoztak
Hivatalos Facebook-oldalán közölte a Nyíregyháza, hogy Pinte Patrik, Németh Barnabás, Horváth Kevin és Ronaldo Deaconu is távozik a csapattól.