A Diósgyőr szurkolóinak csapata nyerte a II. Bánka-Rakaczki emléktornát a miskolci Generali Arénában.
A 11 NB I-es klub, valamint a Szolnoki Olajbányász kosárlabda-csapatának drukkercsapata részvételével megrendezett tornán a DVTK szurkolói az Újpest és a Videoton szimpatizánsait megelőzve végeztek az élen.
A második alkalommal megrendezett torna a DVTK tragikusan fiatalon elhunyt kapusának, Rakaczki Bencének, valamint az Újpest egykori játékosának, Bánka Kristófnak állít emléket, a bevételből anyagilag is támogatják a súlyos betegséggel küzdő és/vagy rászoruló futballistákat, de a szurkolók közötti összefogás is fontos célja a rendezvénynek.
A tornát követően a DVTK és az Újpest öregfiúk-csapata is összemérte az erejét, és itt is borsodi siker (6-5) született.
II. BÁNKA-RAKACZKI EMLÉKTORNA, MISKOLC:
1. DVTK, 2. Újpest, 3. Videoton, 4. FTC

(Forrás és fotó: amigeleken.hu)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Videoton
Serafimov jövője
A bolgár sajtó szerint Nikola Serafimov a Levszki Szófiához igazol. A Vidi a kiesés után megválik a védőtől, aki a szerződésbontás után orvosira megy az új klubjához.

KBSC
Berecz Zsombor
Berecz Zsombor személyében korábbi válogatott középpályás csatlakozott a Kolorcity KBSC keretéhez.

Légiósok
Yaakobishviliről nem tett le a Mirandés
A Mirandés újraindította a tárgyalásokat a Gironával Yaakobishvili Antal kölcsönvételéről, de a hátvédnek van még néhány más lehetősége a spanyol másodosztályból és külföldről is.