A miskolciak a Kazincbarcikát, a Mezőkövesd a Kassát verte.
DVTK - KBSC 7-1 (4-0)
Gólszerzők: Szarka (2), Vela (2), Ugrai, Makrai, Novothny, illetve Faggyas
DVTK: Rados (Antal, 46.) - Eperjesi, Lipták (Tamás, 72.), Jagodinskis (Karan, 72.), Nemes - Busai (Daushvili, 67.), Elek (Kitl, 72.) - Vela, Nono, Ugrai (Makrai, 67.) - Szarka (Novothny, 67.)
A Diósgyőr 4-0-s első félidő után a második játékrészben újabb gólokat szerezve kiütéses, 7-1-es győzelmet aratott a harmadosztályú Kazincbarcika felett.
Mezőkövesd Zsóry - Lokomotív Kassa 3-0 (1-0)
Gólszerzők: Strestík (36.), Tóth B. (81.), Kink (89.)
Tomiszlav Szivics együttese is könnyed sikert aratott, a Kövesd Strestík első félidőben lőtt gólja után a hajrában tette biztossá sikerét.
Átigazolások
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)