1-1: 45 méterről lőtt gólt a magyar tehetség az NB I-ben

Második meccsén is szerzett pontot az újonc, a Haladás még nyeretlen.
Mokány Lajos 2016. július 23., szombat 18:02
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 23., szombat 18:02

A Haladás azonnal nekiugrott a Mezőkövesdnek, és gyorsan vezetést is szerzett, igaz, ehhez egy nagy hiba is kellett. A 7. percben Rácz Barnabás az oldalvonal mellől, mintegy 40-45 méterről ívelt kapura, a földre pattant labda pedig érintés nélkül kötött ki a bal felső sarokban. Az első félóra egyértelműen a hazaiaké volt, Rácznak volt még egy lehetősége, de fölé lőtt. A hajrára aztán feljött a Mezőkövesd, sőt, ki is egyenlített: a 42. percben Gohér mesterien csavart a bal alsóba egy szabadrúgást 26 méterről, így az első 45 perc döntetlennel ért véget.

A második félidő lüktetőbb játékot hozott: a szombathelyiek domináltak, de csak kisebb lehetőségekig jutottak, Gaálnak két helyzete is akadt, de mindkettő kimaradt, míg a túloldalon Strestík szép egyéni megoldás után lőtt mellé. Tóth Bence kiállítása miatt az utolsó negyedórára tíz emberre fogyatkozott az újonc, amely a hajrában egy picit bátrabb lett, és végül egy pontot szerzett Sopronban.

Haladás - Mezőkövesd 1-1 (Rácz B. 7., ill. Gohér 41.) - az élő közvetítés itt olvasható el.
TABELLA ITT!

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.