Fotó: Képernyőfotó/ M4 Sport

NB I: Videón a DVTK-alapember súlyos sérülése az újpesti debütáns becsúszása után

Peches volt a fiatal Kaczvinszki Dominik NB I-es bemutatkozása, a 18 éves hátvéd piros lapot kapott, miután egy szerencsétlen esetnél Szatmári Csaba súlyos sérülést szenvedett.
Póczik Dávid 2025. február 1., szombat 21:35
Fotó: Képernyőfotó/ M4 Sport
Peches volt a fiatal Kaczvinszki Dominik NB I-es bemutatkozása, a 18 éves hátvéd piros lapot kapott, miután egy szerencsétlen esetnél Szatmári Csaba súlyos sérülést szenvedett.
Szerző: Póczik Dávid 2025. február 1., szombat 21:35

Mint ismert, a Diósgyőr hazai pályán 1-1-re végzett az Újpest ellen az OTP Bank Liga 18. fordulójának szombati záró mérkőzésén. A találkozón Karamoko révén a vendégek jutottak előnyhöz, majd a hazaiak részéről Szatmári Csaba egyenlített, így egy ponttal gazdagodott mindkét fél.

A találkozó 65. percében Kaczvinszki Dominik piros lapot kapott a VAR segítsége után, így megfogyatkozott az Újpest. A debütáló 18 éves hátvéd egy támadásnál a gólszerző Szatmárit buktatta, aki az első hírek szerint bokatörést szenvedett a szerencsétlen eset után. A fiatal védő szabálytalansága nem tűnt durvának, szándékosnak pedig végképp nem, azonban a játékvezető végül a kiállítás mellett döntött.

Az eset ide kattintva tekinthető meg videón!

Olvastad már?
Biztató hírek a Fradinál: Dibusz újra edzésben - fotó
Dibusz Dénes ismét edzésbe állt a Ferencvárosnál – erről egy fotóval számolt be a klub hivatalos Facebook-oldala.
Elolvasom
Átigazolások
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Újpest
Nagy visszatérő jöhet
Az Újpest korábbi játékosa, Fehér Csaba nyáron visszatérhet, ezúttal vezetői szerepben, Dárdai Pál munkáját segítve. (nb1.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz