Sajtóhírek szerint a montenegrói Marko Rakonjac a DVTK-hoz tart.
Az amigeleken.hu hívta fel a figyelmet a mozzarsport.com információjára, mely szerint Marko Rakonjac, a Lokomotiv Moszkva 24 éves, egyszeres montenegrói válogatott támadója kölcsönben Diósgyőrben folytatja pályafutását.
A hírek szerint már megtörtént a megegyezés, Rakonjac leigazolásához a DVTK szerb trénere, Vladimir Radenkovics is ragaszkodott.
Rakonjac a legutóbbi idényt kölcsönben a szerb élvonalban szereplő Topolya együttesénél töltötte, 23 bajnokin 2 gólt és 3 gólpasszt jegyzett, a BL-selejtezőkben 2 mérkőzésen 1 gólt szerzett, majd ezt követően négy alkalommal jutott szóhoz az Európa Liga csoportkörében.
Átigazolások
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Szalai Attila
Miközben ügynöke szerint nem hagyja el a Kasimpasát, a török sajtó szerint Szalai Attila országon belüli klubváltása még elképzelhető lehet - ez a csapat viheti.