Brazil csatár, Daniel Lima érkezik Zalagerszegre hazájából - ezt eddigi klubja jelentette be.
A brazil másodosztályú Atlético Goianiense megerősítette, hogy távozik a klub 20 éves támadója, Daniel Lima. A fiatal játékos kölcsönben folytatja pályafutását Magyarországon, a Zalaegerszeg csapatánál.
Daniel az idény első felében a CRB-nél szerepelt kölcsönben, majd visszatért klubjához, ahol 12 mérkőzésen lépett pályára. Most Európában kap lehetőséget, hogy fejlődjön és bizonyítson az NB I-ben - írták a brazilok.
A 600 ezer euróra taksált csatárnak 106 tétmeccs áll már összesen a háta mögött, ezeken 27 gólja volt. A ZTE már két brazilt igazolt a nyáron Joao Victor és Maxsuell Alegria személyében.
Olvastad már?
Megerősítve: Az edzőváltás sem kavart be, Bognár György játékosa Tímárnak is kell Kecskeméten
A kecskeméti kispadon történt váltás ellenére a Paks védője, Debreceni Ákos a lila-fehérekhez igazolt.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.