Fotó: honvedfc.hu
Szerződése lejártával távozik a Budapest Honvéd együttesétől Nagy Dominik - adta hírül a kispestiek hivatalos honlapja.
Az NB I-ben szereplő Budapest Honvéd hétfőn jelentette be, hogy szerződése lejártával távozik a 27 éves szélső, Nagy Dominik.
A tízszeres válogatott futballista 2021 januárjában érkezett Kispestre, a 2022 tavaszán elszenvedett sérüléséig - minden sorozatot figyelembe véve - 44 mérkőzésen lépett pályára a piros-feketék színeiben, ezeken kilenc gólt szerzett és tíz gólpasszt osztott ki - írja a honvedfc.hu.
Nagy Dominik karrierje Pécsről indult, majd itthon megfordult a Kozármisleny és a Ferencváros együtteseiben is. 2017-ben légiósnak állt és játszott a lengyel Legia Varsó és a görög Panathinaikos gárdáiban is.
Átigazolások
Paks
Szerződéshosszabbítás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2028 nyaráig meghosszabbította Windecker József szerződését.
Diósgyőr
Sentic kapós lehet
Karlo Sentic remek teljesítményével a régió több komolyabb csapatának a figyelmét is felkeltette, és várhatóan a közeljövőben új környezetben is megmutathatja képességeit - írja a horvát Vecernji.
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.