Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu

NB I: Szotyival és pénzérmével dobálták a Fradi egyik játékosát, de pirózás miatt is büntetett az MLSZ - három klub fizethet

A napokban tárgyalta a Fegyelmi Bizottság az NB I 17. fordulójában történteket.
Nyikes Zoltán 2025. január 20., hétfő 15:47
Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu
A napokban tárgyalta a Fegyelmi Bizottság az NB I 17. fordulójában történteket.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. január 20., hétfő 15:47

A Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága az előző ülésén három NB I-es klubot is megbüntetett még az utolsó őszi fordulóval kapcsolatban.

A FEB a ZTE-DVSC mérkőzéssel kapcsolatban a ZTE-t a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményeiért (megbotránkoztató, obszcén kifejezés bekiabálása és konkrét személyek szidalmazása) pénzbüntetés megfizetésére kötelezte, továbbá szintén fizetnie kell a Nyíregyházának és a Ferencvárosnak is az egymás elleni meccsük után.

A Szpari szurkolóinak felrótták a megbotránkoztató, obszcén kifejezés bekiabálását és az ellenfél játékosának szotyival és pénzérmével történt megdobálását, míg az FTC-t drukkerei megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása és pirotechnikai eszközök használata miatt büntették - olvasható az MLSZ oldalán.

Olvastad már?
Gálhidi György visszatért a magyar fociba, NB II-es klubnál kapott munkát - hivatalos
A kisvárdai utánpótlásban kapott fontos feladatot a rutinos szakember.
Elolvasom
Átigazolások
Videoton
Újpestről jött fiatal
Középpályás poszton erősítette tovább keretét a Videoton: az Újpest FC játékosa, Geiger Bálint fél évre, kölcsönbe érkezett a fehérváriakhoz.
Fradi
Corbu érkezhet?
A ciprusi 24sports.com.cy szerint az FTC érdeklődik a Puskás korábbi, az APOEL jelenlegi székely-csángó születésű labdarúgója, Corbu Marius iránt. Az Üllői129 azonban cáfolt.
Kisvárda
Hianga’a Mbock
A Ligue1-ben is megfordult játékossal erősített a Kisvárda.
Tovább az összes átigazoláshoz