Fotó: dvtk.eu

NB I: Radenkovic ezt szeretné látni a pályán, Szabó szerint ezért nyert a DVTK - értékelések

Így látták a vezetőedzők a Nyíregyháza-Diósgyőr (1-4) NB I-es bajnoki mérkőzést. Értékelések.
Csakfoci.hu 2025. augusztus 24., vasárnap 10:05
Fotó: dvtk.eu
Így látták a vezetőedzők a Nyíregyháza-Diósgyőr (1-4) NB I-es bajnoki mérkőzést. Értékelések.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. augusztus 24., vasárnap 10:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

NYÍREGYHÁZA-DIÓSGYŐR 1-4

Bővebben a mérkőzésről itt!

Szabó István (Nyíregyháza): A második félidőben az egyenlítés után mi voltunk a kezdeményezőbbek, a büntető egy nagy fordulópont volt, ezt követően futottunk az eredmény után és ezt nagyon jól kihasználta a Diósgyőr, gratulálok nekik! Nagy energiákat mozgósítottunk, a DVTK tudatosabban játszott és jobban használta ki a lehetőségeit. (M4 Sport)

Vladimir Radenkovic (Diósgyőr): Ma az volt a legfontosabb célunk, hogy megmutassuk a szurkolóinknak, hogy képesek vagyunk harcolni a mezért és a klubért. Eddig is voltak a játékunknak olyan részei, amire lehetett építeni, de ma az egész mérkőzésen olyan teljesítményt nyújtottunk, amit szerettünk volna. (M4 Sport)

Olvastad már?
NB I: Feljutásra esélyes csapatnál folytathatja a Szpari magyar csatára
A Csakfoci értesülései szerint Beke Péter közel áll a megegyezéshez a másodosztályú Kecskeméttel.
Elolvasom
Átigazolások
Vasasban folytatja
Koszta Márk
A csakfoci.hu elsőként áprilisban közölt hírének megfelelően Koszta Márk a Vasasban folytatja pályafutását.
Légiósok
Willi Orbán
Durva feltételekkel maradhat csak Lipcsében a magyar válogatott vezére, Willi Orbán.
ETO
Edzőjelölt
Branislav Fodrek is ott lehet az ETO edzőjelöltjei között.
Tovább az összes átigazoláshoz