Fotó: paksifc.hu
Osváth Attila lövése után egészen érdekes röppályát írt le a labda.
Több érdekes gól is született a mögöttünk hagyott NB I-es fordulóban. A paksi Osváth Attila hat év után talált be az élvonalban, lövése után pedig egészen különösen tekeredett kapura a labda, ez meg is zavarta Varga Bencét, a Kecskemét kapusát, aki nem tudta fogni az elsőre védhetetlennek azért nem tűnő kísérletet. A lassítás mutatja meg igazán a labda furcsa röppályáját, ami miatt megoszlanak a vélemények, hogy kapushibáról vagy egy zseniális lövésről beszélhetünk.
Osváth gólja
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Átigazolások
Újpest
2 ZTE-játékos érkezhet
A Nemzeti Sport értesülései szerint az Újpest két játékost is elhozhat Zalaegerszegről: Bodnár Gergő és Krajcsovics Ábel kerülhet a Megyeri útra.
Paks
Böde jövője
"Mindig csak egy évben gondolkodunk, tavasszal majd leülünk Haraszti Zsolt sportigazgatóval, és megbeszéljük, hogyan tovább" - mondta jövőjéről a Paks támadója, Böde Dániel.
ZTE/Ajka
Fiatal magyart vinnének
A Csakfoci információi szerint a Zete kiszemelte az Ajka 18 éves balhátvédjét, Garai Zétényt, akivel már egyeztettek is a közös folytatást illetően.