Fotó: paksifc.hu

NB I: Nem csak Nyíregyházán fogyott el az összes belépő, a Paks-Fradin is telt ház lesz

Közel ötezren lesznek a Fehérvári úti stadionban.
Nyikes Zoltán 2024. október 4., péntek 12:20
Fotó: paksifc.hu
Közel ötezren lesznek a Fehérvári úti stadionban.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. október 4., péntek 12:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Minden belépő elkelt, így eldőlt, hogy telt ház lesz az NB I 9. fordulójának egyik rangadóján, a Paksi FC-Ferencváros találkozón vasárnap este - jelentette be a tolnaiak hivatalos oldala.

A klubhonlap azt is megemlítette, hogy a Corvinul és a Mlada Boleslav elleni KL-selejtezők után ebben a szezonban már harmadjára talált gazdára minden jegy Pakson, ahol újra közel ötezren lesznek.

Mint ismert, nem ez az egyetlen meccs, ahol telt ház lesz, hiszen az már jóval korábban, a találkozó előtt egy héttel eldőlt, hogy a Nyíregyháza-Diósgyőr rangadóra is elfogyott minden belépő.

Olvastad már?
EL-lapszemle: "Gyerekek győzték le a Fradit, optikai csalódásos dráma" - Angliában sem biztos benne mindenki, hogy Varga lesen volt
Így látták az angol lapok, valamint internetes portálok a csütörtöki Ferencváros-Tottenham (1-2) Európa Liga-mérkőzésen történteket. Lapszemle.
Elolvasom
Átigazolások
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz