NB I: Négy és fél év után távozott a Puskás felvidéki középpályása

A felcsúti klub szerződést bontott a 26 éves Urblík Józseffel - jelentette be az egyesület.
Budai László 2023. február 15., szerda 8:20
A felcsúti klub szerződést bontott a 26 éves Urblík Józseffel - jelentette be az egyesület.
Szerző: Budai László 2023. február 15., szerda 8:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Puskás Akadémia hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést bontott Urblík Józseffel, aki négy és fél év után távozott az NB I-es együttestől.

A bártfai születésű, huszonhat éves középpályás 2018 nyarán igazolt Felcsútra, és összesen kilencvenkilenc tétmeccset játszott a csapat színeiben. Urblík az OTP Bank Ligában nyolcvanhétszer lépett pályára, a bajnokságban hétszer talált be és három gólpasszt adott.

Olvastad már?
A Fradi magyar válogatott játékost szerzett meg Laidouni posztjára - hivatalos
A zöld-fehérek leigazolták a Debrecen középpályását, Baráth Pétert.
Elolvasom
Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékon a Braga fiatalja
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz