A felcsúti klub szerződést bontott a 26 éves Urblík Józseffel - jelentette be az egyesület.
A Puskás Akadémia hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést bontott Urblík Józseffel, aki négy és fél év után távozott az NB I-es együttestől.
A bártfai születésű, huszonhat éves középpályás 2018 nyarán igazolt Felcsútra, és összesen kilencvenkilenc tétmeccset játszott a csapat színeiben. Urblík az OTP Bank Ligában nyolcvanhétszer lépett pályára, a bajnokságban hétszer talált be és három gólpasszt adott.
Olvastad már?
A Fradi magyar válogatott játékost szerzett meg Laidouni posztjára - hivatalos
A zöld-fehérek leigazolták a Debrecen középpályását, Baráth Pétert.
Elolvasom
Átigazolások
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.