A felcsúti klub szerződést bontott a 26 éves Urblík Józseffel - jelentette be az egyesület.
A Puskás Akadémia hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést bontott Urblík Józseffel, aki négy és fél év után távozott az NB I-es együttestől.
A bártfai születésű, huszonhat éves középpályás 2018 nyarán igazolt Felcsútra, és összesen kilencvenkilenc tétmeccset játszott a csapat színeiben. Urblík az OTP Bank Ligában nyolcvanhétszer lépett pályára, a bajnokságban hétszer talált be és három gólpasszt adott.
Olvastad már?
A Fradi magyar válogatott játékost szerzett meg Laidouni posztjára - hivatalos
A zöld-fehérek leigazolták a Debrecen középpályását, Baráth Pétert.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.