NB I: Négy és fél év után távozott a Puskás felvidéki középpályása

A felcsúti klub szerződést bontott a 26 éves Urblík Józseffel - jelentette be az egyesület.
Budai László 2023. február 15., szerda 8:20
A felcsúti klub szerződést bontott a 26 éves Urblík Józseffel - jelentette be az egyesület.
Szerző: Budai László 2023. február 15., szerda 8:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Puskás Akadémia hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést bontott Urblík Józseffel, aki négy és fél év után távozott az NB I-es együttestől.

A bártfai születésű, huszonhat éves középpályás 2018 nyarán igazolt Felcsútra, és összesen kilencvenkilenc tétmeccset játszott a csapat színeiben. Urblík az OTP Bank Ligában nyolcvanhétszer lépett pályára, a bajnokságban hétszer talált be és három gólpasszt adott.

Olvastad már?
A Fradi magyar válogatott játékost szerzett meg Laidouni posztjára - hivatalos
A zöld-fehérek leigazolták a Debrecen középpályását, Baráth Pétert.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz