NB I: Mostantól nem ihatnak alkoholt a játékosok a meccsek előtt

Együttműködési megállapodást írt alá a Magyar Antidopping Csoport Közhasznú Nonprofit Kft. (MACS) és a Magyar Labdarúgó Szövetség.
Privacsek András 2017. január 30., hétfő 14:21
Együttműködési megállapodást írt alá a Magyar Antidopping Csoport Közhasznú Nonprofit Kft. (MACS) és a Magyar Labdarúgó Szövetség.
Szerző: Privacsek András 2017. január 30., hétfő 14:21

Az MLSZ elkötelezett a sportág tisztasága mellett, így a doppingellenes fellépésben is - írja az mlsz.hu. A két szervezet között most létrejött megállapodás alapján, a doppingellenes harc részeként, a MACS rendszeres ellenőrzéseket végez az MLSZ versenyrendszeréhez tartozó eseményeken, annak érdekében, hogy kiszűrje az esetlegesen tiltott teljesítményfokozó szereket (pl. alkohol, drog, EPO, stb.) használó labdarúgókat.

A szerződést a MACS részéről dr. Tiszeker Ágnes ügyvezető, míg az MLSZ képviseletében dr. Vági Márton főtitkár látta el kézjegyével.

Átigazolások
Mönchengladbach
Tabakovic válthat
Bosnyák sajtóhírek szerint Haris Tabakovic felkeltette a Lille érdeklődését.
FC Winklarn
Ugrai Roland
Ugrai Roland idén télen csatlakozott FCU Winklarnhoz - derült ki az osztrák alsóbb osztályú klub Facebook-bejegyzéséből, miután a rutinos támadó súlyos térdsérülést szenvedett.
Fradi
Brazil kiszemelt?
Az azeri sajtó szerint az FTC a Qarabag 24 éves brazil védekező középpályását, Pedro Bicalhót szerződtetné a nyáron, de az Üllői129 úgy tudja, jelenleg nem aktuális az igazolás a klubnál.
Tovább az összes átigazoláshoz