Fotó: dvsc.hu
Kusnyír Erik sikeres beavatkozáson esett át.
Megműtötték a keresztszalag-szakadást szenvedett Kusnyir Eriket - írja a dvsc.hu. A játékos a körülményekhez képest jól van, a beavatkozás sikeres volt.
Kusnyírt az Újpest elleni bajnoki mérkőzés 22. percében kellett lecserélni, miután egy rossz mozdulat következtében a földön maradt. A vizsgálatok után kiderült, hogy a védőnek elszakadt az elülső keresztszalagja, így több hónapos kihagyás vár rá.
Átigazolások
Légiósok
Lőw Zsolt
Új vezetőedzőt keres a Bundesliga utolsó helyén szerénykedő Mainz - egy listán pedig Jürgen Klopp társaságában felbukkan Lőw Zsolt neve is.
Ferencváros
Kenan Kodro
Kenan Kodro jövője továbbra is nyitott, de egyre valószínűbb, hogy a bosnyák csatár a szezon után is a Real Zaragozánál maradhat.
Légiósok
Szivicset menesztették
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a szerb élvonalban szereplő Radnicki Nis, hogy menesztette a csapathoz nyáron kinevezett Szivics Tomiszlávot, a klubelnök pedig kemény kritikát fogalmazott meg.