Fotó: vasasfc.hu
Megint a Fraditól igazolhat az előző szezon meglepetéscsapata
Kölcsönbe Kecskemétre kerül a Fradi védője, a magyar U21-es válogatott lyinbor Patrick - tudta meg az M4 Sport.
Az előző szezont a Vasasban töltötte szintén kölcsönben a bekk, alapembere volt az angyalföldi együttesnek, a mérkőzések többségén játszott és teljesítményével nem okozott csalódást. A 21 éves játékos 27 NB I-es meccsen és 3 Magyar Kupa-találkozón viselhette a piros-kék mezt.
A kecskemétiek előző szezonbeli ezüstérmes szereplésében három másik ferencvárosi kölcsönjátékos, Katona Bálint, Katona Máté és Varga Ádám is szerepet játszott. Az idényt követően azonban mindhárman visszakerültek a bajnokcsapathoz.
Olvastad már?
Az Újpest az egyik legellentmondásosabb játékosát adta el külföldre
Svájcba adták el a mali középhátvédet.
Elolvasom
Átigazolások
Mönchengladbach
Tabakovic válthat
Bosnyák sajtóhírek szerint Haris Tabakovic felkeltette a Lille érdeklődését.
FC Winklarn
Ugrai Roland
Ugrai Roland idén télen csatlakozott FCU Winklarnhoz - derült ki az osztrák alsóbb osztályú klub Facebook-bejegyzéséből, miután a rutinos támadó súlyos térdsérülést szenvedett.
Fradi
Brazil kiszemelt?
Az azeri sajtó szerint az FTC a Qarabag 24 éves brazil védekező középpályását, Pedro Bicalhót szerződtetné a nyáron, de az Üllői129 úgy tudja, jelenleg nem aktuális az igazolás a klubnál.