Fotó: ztefc.hu

NB I: Másik kontinensen folytatja az előző idény egyik legeredményesebb támadója - hivatalos

Antonio Mance a katari első osztályban, az Umm-Salal SC egyesületénél folytatja pályafutását.
Póczik Dávid 2024. június 28., péntek 20:08
Fotó: ztefc.hu
Antonio Mance a katari első osztályban, az Umm-Salal SC egyesületénél folytatja pályafutását.
Szerző: Póczik Dávid 2024. június 28., péntek 20:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az NB I-es Zalaegerszeg hivatalos honlapján tudatta, hogy értékesítették a horvát támadó, Antonio Mance játékjogát. Mance a QSL-ben, azaz a katari első osztályban folytatja további pályafutását. Karrierje következő időszakát az Umm-Salal SC egyesületénél tölti majd, ami az első katari klub volt, amely bejutott az AFC, az Ázsiai Bajnokok Ligája elődöntőjébe. A katari együttes a 2023/2024-es szezonban a hetedik helyet szerezte meg.

A horvát támadó tavaly nyáron a Debrecentől érkezett a Zetéhez, hamar belopta magát a ZTE-drukkerek szívébe, már az első hat mérkőzésén hat gólt szerzett. Végül tizenhat találattal és nyolc gólpasszal zárta a szezont, ebből tizenöt alkalommal talált be a bajnokságban, ami azt jelenti, hogy csak öt góllal maradt le az aranycipőről a bajnoki aranyérmes Varga Barnabás mögött.

Olvastad már?
Korábbi támadója is követheti Waltnert az NB II-be feljutott csapathoz
A Csakfoci úgy értesült, hogy az NB II-be feljutott Szentlőrinc kötelékében folytathatja pályafutását Nagy Richárd.
Elolvasom
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz