Fotó: Arena Sport
Sajtóhírek szerint Újpest tárgyalásokat kezdett az OFK Belgráddal Aleksandar Kahvić átigazolásáról.
A maxbetsport.rs arról számolt be, hogy az OFK Belgrádban kölcsönben szereplő Aleksandar Kahvić komoly ajánlatot kapott egy magyar klubtól, és a cikk meg is nevezi, hogy az Újpestről van szó, amely hajlandó 1,5 millió eurót ajánlani a játékosért.
A portál szerint a tárgyalások már néhány napja zajlanak, a lilák és a Crvena zvezda között, mivel Kahvić inne szerepel kölcsönben szerepel az OFK Belgrádnál. A 20 éves bosnyák támadó korábban a Železničarban is megfordult, a mostani idényben öt mérkőzésen már négy gólt szerzett.
Olvastad már?
Grzelak: "Sosem fogok olyat mondani, hogy a csapat teljesen kész van", Blagojevic: "Az Újpest minden téren letarolt minket" - így látták az edzők
AZ NB I 5. fordulójának nyitómérkőzésén Újpest-Debrecen (3-0) összecsapást rendeztek - így értékelték a látottakat a vezetőedzők.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Keane és a Tottenham?
Igor Tudor három vereséggel indított a Tottenhamnél, ezért ismét arról szólnak a hírek, hogy Robbie Keane lehet a Spurs új edzője.
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.