Fotó: kisvardafc.hu
Szombaton ismét a csapattal együtt edzett Bohdan Melnik.
A 143 kisvárdai színekben játszott NB I-es mérkőzéssel klubrekorder középpályásnál a szezont megelőző orvosi vizsgálat mutatott egy olyat értéket, ami miatt a játékos alapos kivizsgálásra szorult. A hosszú hetekig tartó procedúra most jutott el odáig, hogy megkapta az engedélyt, és szombaton már együtt edzett a társakkal.
A hétfői, kecskeméti bajnoki csapatkijelölésekor még nem jöhet szóba a lemaradásban lévő Bohdan Melnik neve, de napról napra közelebb kerül majd ahhoz, hogy visszatérjen mérkőzésen is a pályára - írja a kisvardafc.hu.
Átigazolások
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Légiósok
Pécsi a kiszemelt
A spanyol AS szerint a Sevilla nyáron kölcsönvenné a Liverpool 21 éves magyar kapusát, Pécsi Ármint. Ehhez a csapat bennmaradására is szükség van.
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.