NB I: Már a célegyenesben a Diósgyőr következő szerzeménye - újabb tapasztalt játékos érkezik

Ondrej Baco személyében nagy valószínűséggel 27 éves belső védővel erősít a DVTK.
Póczik Dávid 2024. január 13., szombat 19:32
Ondrej Baco személyében nagy valószínűséggel 27 éves belső védővel erősít a DVTK.
Szerző: Póczik Dávid 2024. január 13., szombat 19:32

Ondrej Baco minden bizonnyal az NB I-es Diósgyőr csapatához igazol, miután szombat reggel elköszönt izraeli klubjától, amely később Instagram-bejegyzésben közölte, hogy a cseh belső védő a DVTK-nál folytatja pályafutását - hívta fel a figyelmet a hírre a boon.hu.

A 27 éves, 187 centiméter magas játékos az izraeli Hapoel Jerusalem csapatában játszott, azonban az ősz folyamán csak három bajnokin tudott pályára lépni, mivel Achilles-sérülés hátráltatta. A cseh utánpótlás-válogatott futballista hazájában az FC Zlin utánpótlásában nevelkedett, izraeli kalandja előtt megfordult az SK Lisen és a román Gaz Metan gárdájában is.

A hetedik helyen telelő diósgyőriek így rövid idő alatt két középhátvéddel is erősödhetnek: legutóbb a svéd Norrköping védője, Marco Lund szerződött a klubhoz.

Olvastad már?
Fradi: Korábbi La Liga-játékossal erősíthetik meg a támadósort - sajtóhír
Orosz sajtóhírek szerint az örmény válogatott Edgar Sevikyan érkezhet a Ferencvároshoz. Honlapunk úgy értesült, esélyes, hogy valóban létrejön az átigazolás.
Elolvasom

 

Átigazolások
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Videoton
Pető hosszabbított
A Videoton vezetőedzője, Pető Tamás 2028-ig hosszabbította meg szerződését a klubbal.
Diósgyőr
Funsho érkezhet
Miskolcon tartózkodik a 27 esztendős nigériai-magyar kettős állampolgárú támadó, Funsho Bamgboye, és nem lenne meglepő, ha alá is írna a DVTK-hoz - írja a Boon.
Tovább az összes átigazoláshoz