Fotó: kecskemetite.hu
Két egészen káprázatos gólt is hozott az Újpest - Kecskemét (5-3) mérkőzés.
Tamás Krisztián a 32. percben egy visszagurítást követően 32 méterről lőtt hatalmas gólt a jobb felső sarokba.
A 60. percben 5-1-es állásnál Szuhodovszki Soma is gondolt egyet és óriási gólt akasztott a jobb felsőbe.
Olvastad már?
NB I: Ötgólos hátrány után ébredt fel a Kecskemét Újpesten - Vingjevicék győzelemmel hangoltak a Fradira
Gálázott az Újpest a Szusza Ferenc Stadionban, majd 5-0-nál a Kecskemét is felébredt és izgalmassá tette a találkozót. Az egyik oldalon Tamás, a másikon Szuhodovszki bombája jelölt az év gólja díjra.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Tuboly aláírt
A Dunaszerdahely 2028-ig hosszabbította Tuboly Máté szerződését.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
Fabrizio Romano úgy tudja, a közeljövőben Szoboszlai Dominik szerződésének meghosszabbítása lesz az egyik prioritás a klubnál.
Nyíregyháza
Megvan az új vezetőedző
Szerda délután hivatalossá vált: Bódog Tamás lett a Nyíregyháza Spartacus új vezetőedzője - jelentette be a Szpari. A komoly nemzetközi tapasztalattal rendelkező szakember Németországból tér haza.