A hétvégi forduló minden mérkőzése előtt egyperces gyászszünettel emlékeznek Kovács Ferencre.
Május 30-án, szerda délután tragikus esemény rázta meg a magyar labdarúgást: életének 84. évében elhunyt Kovács Ferenc, a Videoton legendája és a tiszteletbeli elnöke. A hétvégi bajnoki mérkőzések előtt minden pályán egyperces gyászszünettel emlékeznek a kiváló labdarúgóra, edzőre.
A Magyar Labdarúgó Szövetség döntésének értelmében a hétvégi bajnoki mérkőzések országszerte gyászszünettel kezdődnek a szerda délután tragikus hirtelenséggel elhunyt Kovács Ferenc emlékére. pic.twitter.com/QBdiXWA5NZ
— MLSZ (@MLSZhivatalos) May 31, 2018
Olvastad már?
Nagy csapás a Videotonnak és a magyar futballnak: elhunyt Kovács Ferenc, a klub legendája és tiszteletbeli elnöke
Tragikus hirtelenséggel távozott közülünk a Videoton egykori legendás edzője, Kovács Ferenc. 84 évet élt.
Elolvasom
Tippelj az NB I záró fordulójának meccseire!
Átigazolások
Fradi
Így áll Tóth Alex ügye
A Lazio 10 millió eurót, plusz bónuszokat kínált, de a Fradi 2 millióval többet akar. A rómaiak bíznak a gyors megegyezésben, így Fabiani sportigazgató nem utazott el a csapat veronai meccsére. (Di Marzio)
Csákvár
Magyar pótlása
"Nem tervezünk új igazolást, házon belül próbáljuk megoldani a helyettesítését" - mondta Tóth Balázs vezetőedző a Puskáshoz szerződő Magyar Zsolt pótlásáról.
Karcag
Távozó
A Karcag közös megegyezéssel felbontotta Berkeczi Csongor szerződését, aki így távozik a csapattól. A védő nyáron érkezett a klubhoz, egyetlen Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára.