Fotó: vasasfc.hu
Novothny Soma egyéni edzésmunkával folytathatja útját afelé, hogy hamarosan ismét számíthassanak rá Angyalföldön.
Jó hírről számolt be a Vasas a csapat csatára, Novothny Soma felépülése kapcsán, akinek a rehabilitációja új szakaszba lépett. A támadó még március 1-jén, az angyalföldiek által 3-2-re megnyert Magyar Kupa-negyeddöntőn állt be csereként, de bő tíz perccel később szerencsétlenül ütközött, és agyrázkódást szenvedett, így le is kellett cserélni.
A 28 éves futballista felépülésének első - pihenő - szakaszát lezárta, mostantól egyéni edzésmunkával folytatja rehabilitációját - számolt be róla az angyalföldi egyesület Facebook-oldalán.
Novothny 17 idei bajnokiján három gólnál és két gólpassznál jár az NB I-ben.
Átigazolások
ETO
Így áll Tóth ügye
Még nem tudtak megegyezni a Nürnberggel Tóth Rajmund ügyében - ezek az akadályok.
MTK Budapest
Nagy visszatérő
Ismét az MTK Budapestet erősíti a 28 éves kapus, a tavaszt Debrecenben töltő Demjén Patrik.
ETO
Eladták az óriás csatárt
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően az ukrán-magyar támadó, Oleksandr Pyshchur elhagyja az ETO FC-t és a spanyol Gironához igazol.