Fotó: fradi.hu
A Fradi meghosszabbította a 21 éves Katona Bálint szerződését.
A Ferencvárosi TC hivatalos honlapján közölte, hogy március 1-jén szerződést hosszabbított 21 éves középpályással, Katona Bálinttal. A játékos 2018 óta tartozik a klub kötelékéhez, az utánpótlásban töltött éveket követően és az NB III-as tartalékcsapat után Kecskemétre került, ahol 2021 és 2023 között játszott, fontos tapasztalatokat és egy bajnoki ezüstérmet szerezve. Az FTC tehetsége az idei szezonban 11 tétmeccsen négy gólpasszt osztott ki - írták a zöld-fehérek.
Olvastad már?

Fradi: Stankovic megkapta a büntetését az MLSZ-től a debreceni jelenetei után
A Ferencváros vezetőedzője két Magyar Kupa-mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Budafok
Védőt az ETO-tól
A következő szezonban a Budafoki MTE csapatában játszik majd a 18 éves Selyem Bálint, aki az ETO-tól érkezik az NB II-es együtteshez.

Vasas
Hej Viktor
Hej Viktor korábban Kisvárdán és az MTK-ban is megfordult, most a Vasas színeiben folytatja pályafutását.

DVSC
20 éves szerb középpályás jön?
Sajtóhírek szerint Dorde Gordic a Debrecenhez kerülhet, miután a Koper hoppon maradt a fiatal játékos megszerzéséért folyó versenyben.