Korán hátrányba került a Paks a nyári felkészülési időszak harmadik mérkőzésén, ám 4-1-es győzelmet ünnepelhettek a lila-fehér Komárno ellen - írta a klubhonlap.
A vendégek szerezték meg a vezetést a 10. percben, miután Vojtko maradt üresen egy szögletet követően, és könnyen a kapuba gurított. Hahn János 26. percben tudott egyenlíteni, lövését még hárította a szlovák élvonalbeli klub kapusa, ám a kipattanót Szalai értékesítette. Pár perccel később megszerezte a vezetést a Paks - Pető 20 méterről szabadrúgás után volt eredményes.
A második félidő paksi góllal folytatódott - Windecker indult meg a jobb oldalon, majd egy beadást követően Tóth fejelt a kapuba. A 85. percben ismét Windecker passzolt Tóth Barnához, aki egy újabb fejesgólt szerzett.
A beszámolóból kiderült, hogy Bévárdi lennmaradt a gyepen a félidő előtt. Jobb térdsérülést szenvedett, a pontos diagnózisról hétfőn ad bővebb tájékoztatást a Paks.
Felkészülési mérkőzés:
Paks - Komárno 4-1 (2-1) (Szalai 26., Pető 28., Tóth 60., 85., ill. Vojtko 10.)
Paks, I. félidő: Kovácsik - Bévárdi, Lenzsér, Vas, Vécsei, Zeke - Horváth, Papp, Pető - Hahn, Szalai
Paks, II. félidő: Kovácsik - Szendrei, Szekszárdi, Szabó, Debreceni, Silye - Windecker, Balogh, Haraszti - Böde, Tóth