Fotó: pfla.hu
A borsodi együttes leigazolta a Puskás Akadémia 19 éves balhátvédjét, az ukrán-magyar kettős állampolgárságú Nahirnij Artemet.
A Mezőkövesd a hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette a Puskás Akadémia 19 éves játékosát, Nahirnij Artemet.
Az ukrán-magyar kettős állampolgárságú játékos a Kisvárda utánpótlásában is megfordult, majd 2020 elején került a felcsúti akadémiára, ahol a korosztályos együttesek után legfőképp a harmadosztályú tartalékcsapatban játszott, de két alkalommal az NB I-es keretbe is nevezte őt Hornyák Zsolt vezetőedző.
A balhátvéd aztán az előző szezont az NB II-es Gyirmótnál töltötte kölcsönben, ahol 24 bajnokin lépett pályára.
Olvastad már?
Exkluzív: A Fradi hivatalos ajánlatot tett, visszatérhet a korábbi közönségkedvenc
A csakfoci.hu információi szerint az FTC hivatalos ajánlata megérkezett a Krasznodarhoz, amely ha elfogadja azt, akkor Cristian Ramírez hat és fél év után visszatérhet az FTC-hez.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.