Fotó: molfehervarfc.hu

NB I: Elhunyt a Vidi korábbi elnöke

A Videoton korábbi ügyvezető elnöke hosszan tartó, türelemmel viselt súlyos betegség után, 66 esztendős korában hunyt el.
Csakfoci.hu 2022. december 28., szerda 19:55
Fotó: molfehervarfc.hu
A Videoton korábbi ügyvezető elnöke hosszan tartó, türelemmel viselt súlyos betegség után, 66 esztendős korában hunyt el.
Szerző: Csakfoci.hu 2022. december 28., szerda 19:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Viniczai Tibor 1956. szeptember 6-án Székesfehérváron született, és egész életében ez a város volt az otthona, az a bázis, ahova mindig visszatért - írja a molfehervarfc.hu. Üzletemberként ismerték a legtöbben, aki nem félt új területekre kitekinteni, és országhatárokon, sőt kontinenseken túli gazdasági érdekeltségeket kiépíteni.

2006-ban lépett hivatalosan is a helyi közösség szolgálatába társadalmi megbízatású alpolgármesterként, majd a ciklus utolsó hónapjaiban - Székesfehérvár lemondott polgármesterét helyettesítve - vezette, szervezte a város életét.

A labdarúgás örök szerelem volt életében. Fiatal korától kezdve játszott, és amíg egészsége engedte, kortársaival közösen még idén is pályára lépett. A sportágat szakvezetőként is segítette, volt a Vidi ügyvezető elnöke, illetve a Fejér Megyei Labdarúgó Szövetség elnökségi tagja.

Nyugodjon békében!

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz