Fotó: dvsc.hu

NB I: Dzsudzsák megsérült, idén már nem számíthat rá a Loki - sajtóhír

Dzsudzsák Balázs az idei szezon hátralévő részében talán már nem léphet pályára, miután fáradásos csontsérülés miatt hosszabb kihagyás várhat rá.
Csakfoci.hu 2024. november 18., hétfő 18:59
Fotó: dvsc.hu
Dzsudzsák Balázs az idei szezon hátralévő részében talán már nem léphet pályára, miután fáradásos csontsérülés miatt hosszabb kihagyás várhat rá.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. november 18., hétfő 18:59
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Dzsudzsák Balázs számára kérdésessé vált, hogy idén még pályára léphet-e a DVSC színeiben. A csapatkapitány fáradásos csontsérülést szenvedett, ami miatt akár négy-hat hetes kihagyás is várhat rá. Ez azt jelenti, hogy a Loki december 14-i, idei utolsó mérkőzésén valószínűleg már nem számíthatnak rá - értesült a hírről az nb1.hu.

A 37 éves válogatottsági rekorder az idei szezonban is alapembere az együttesnek: 12 bajnoki és 2 kupamérkőzésen lépett pályára, 3 gólt és 4 gólpasszt jegyzett. A Mezőkövesd elleni múlt heti felkészülési találkozón már nem lépett pályára, több más játékossal együtt.

Olvastad már?
Interjú: "Megvan Messi száma. De most ne zavarjuk" - a Vidi egyik topjátékosa a hiányzó gólokról, az átalakulásról és a legkeményebb NB I-es védőről
Lionel Messi, Sergio Busquets és Jordi Alba egykori csapattársa szűk egy éve érkezett az NB I-be, remekül kezdett, de aztán kissé "elcsendesedett", hogy aztán nemrég eddigi legjobb magyarországi meccsét játssza le. Az átalakuló Vidiben ő az egyik "nagy öreg", próbálja segíteni a fehérvári tehetségeket, de közben több gólt és gólpasszt vár magától. Nicolas Stefanelli a csakfoci.hu-nak beszélt arról, teher volt-e Messivel együtt futballozni, miért nem követte egyik kedvenc edzőjét, Bartosz Grzelakot Újpestre és azt is elárulta, ki a legkeményebb védő az NB I-ben. Interjú az argentin Nicolas Stefanellivel a válogatott szünetben.
Elolvasom
Átigazolások
Videoton
Kölcsönjátékos
A Videoton bejelentette, hogy a 2026/2027-es szezonban a Kispest-Honvéd FC kölcsönjátékosaként szerepel majd csapatban a 17 éves csatár, Kovács Erik.
Légiósok
Ismét Liverpoolban
Előrehaladott tárgyalások folynak Farkas Patrik visszatéréséről a Liverpoolba. A 19 éves középpályás korábban egy idényen át volt a Liverpool akadémiáján.
Légiósok
Yaakobishvili-transzfer
Sajtóhírek szerint Yaakobishvili Áron képviselője találkozott a Barcelona elnökével, Joan Laportával az átigazolás kapcsán. A 20 éves hálóőr végleg eligazolhat és az Almeria hálóőre lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz