Csuklóműtét várt a válogatottsági rekorder Dzsudzsák Balázsra, aki szombaton gólöröm közben sérült meg a Debreceni VSC Ferencváros elleni labdarúgó OTP Bank Liga-mérkőzésén.
A támadó a DVSC közösségi oldalán szombat este a kórházból üzent a szurkolóknak. Mint kiderült, a debreceniek játékosa együttese második góljánál ünneplés közben megcsúszott a reklámtábláknál, és olyan szerencsétlenül esett, hogy eltölt a karja, így meg kell műteni.
A DVSC hátrányból fordítva 3-1-re nyert a már bajnok zöld-fehérek otthonában, ezzel egy fordulóval az idény vége előtt a nemzetközi kupaszereplést jelentő harmadik helyen áll. (MTI)
FRISSÍTÉS!
Dzsudzsák Balázs a kórházból üzent:
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili-transzfer
Sajtóhírek szerint Yaakobishvili Áron képviselője találkozott a Barcenlona elnökével, Joan Laportával az átigazolás kapcsán.
Szentlőrinc
Két távozó
A Szentlőrinc bejelentésének értelmében távozott a klubtól Szivacski Donát és Stifter Patrik. Mindkét szélső védő 2024 nyarán érkezett a klubhoz, most pedig mindketten szabadon igazolhatóak lettek.
Vida Máté
Visszavonulás
Vida Máté 30 évesen bejelentette visszavonulását a profi labdarúgástól. A korábbi 6-szoros magyar válogatott középpályás legutóbb a Karcag játékosa volt.