Visszatérhet az NB I-be Nejc Gradisar, aki egy évvel ezelőtt az akkori Videoton egyik legjobbjaként igazolt ki Egyiptomba az Al Ahlyba. Egyiptomi lapértesülések szerint a támadó most távozhat csapatától, és visszatérhet Magyarországra, ahonnan az Újpest érdeklődik iránta - a lila-fehérek a szezon végéig vehetik kölcsön a 23 éves támadót.
Gradisar egy év alatt 39 tétmeccsen lépett pályára az Al Ahlyban, ezeken 10 gólt és 6 gólpasszt jegyzett. A Vidiben 36 tétmeccsen 9+4 volt a mérlege a játékosnak.
Lengyel és szlovén lapértesülések szerint egyébként Lengyelországból is van kérője Gradisarnak, onnan az élvonal második helyén álló KS Górnik Zabrze jelentkezett be.
وفقًا لـ"بطولات".. أويبشت Újpest المجري يطلب ضم نيتس جراديشار لمدة ٦ أشهر من الأهلي pic.twitter.com/qo1twb6ud1
— Ali Rady (@Alirady1988) January 15, 2026