Fotó: gsp.ro
Sajtóhírek szerint két külföldi csapat mellett a Debrecen látókörébe is került Ion Gheorghe, a Sepsiszentgyörgy 23 éves középpályása.
A görög OFI Kréta és egy meg nem nevezett lengyel csapat mellett az NB I-ben szereplő Debreceni VSC csapatától is kapott ajánlatot a Sepsi OSK játékosa, Ion Gheorghe - írja a román gsp.ro.
A 23 éves középpályást ingyen igazolta le a Sepsiszentgyörgy, még tavaly nyáron, a szintén román élvonalbeli Voluntari együttesétől. A portál kiemeli, hogy a Loki mellett a görög OFI Kréta is bejelentkezett a futballistáért, ám ő legszívesebben Lengyelországba szerződne, ahonnan ugyancsak ajánlatot tett érte egy - meg nem nevezett - klub.
A Transfermarkt egyébként 1,2 millió euróra becsüli a játékos piaci árát, Gheorghe szerződése 2024 nyaráig szól a székelyföldi gárdánál.
Olvastad már?
Fradi: A Portugáliában játszó középpályásért tett ajánlatot elfogadhatták, de jöhet egy csavar - így áll az ügy
Sajtóhírek szerint a Trofense elfogadta a Fradi Mukendiért tett ajánlatát, de a középpályás állítólag inkább az országon belül váltana. Úgy tudjuk, az ügy egyelőre nem zárult le.
Elolvasom
Átigazolások
Szeged
Borsos érkezhet
A Csakfoci információi szerint Borsos Filip a Szeged-Csanád Grosics Akadémia játékosa lehet.
BVSC-Zugló
Megvan az új edző
A BVSC-Zugló bejelentette, hogy Kincses Ádám veszi át a csapat irányítását.
Fradi
Lisztes marad
Ifj. Lisztes Krisztián a következő szezonban is a Ferencvárosban futballozik.