Fotó: dvsc.hu
A Paks-DVSC NB I-es meccs (0-0) első félidejének végén jókora kakaskodás alakult ki a pályán, miután Hahn János és Meldin Dreskovic elég rendhagyó módon "összeakadt" egymással. Az M4 Sport videója.
Olvastad már?
A Vidinél elbeszélgetnek a szurkolók elől "elszaladó" játékosokkal, Hornyák férfiasabb focit vár - így látták az edzők
Így látta a négy szakvezető a vasárnapi NB I-es meccseket Zalaegerszegen, illetve Székesfehérváron. Edzői értékelések.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
BL-csapathoz mehet
A lengyel ezüstérmes, így BL-selejtezőben induló Górnik Zabrze 1,5 millió eurós átigazolási csomagért viheti João Victort. A zalaiak részesedhetnek az esetleges továbbértékesítésből is. (Rudy Galetti)
Kisvárda
Négy távozó
Távozik a csapattól a legutóbbi bajnokságban kölcsönben szereplő Pintér Filip és Szabó Szilárd, mellettük Medgyes Sinan és Molnár Gábor is elhagyja az egyesületet.
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.