Fotó: Ultras Debrecen

NB I: A Loki ultrái elárverezik a Dzsudzsákékkal levetetett mezeket

A Paks elleni 5-0-s vereség után a debreceni szurkolók levetették a mezeket a Loki játékosairól. Most az is eldőlt, hogy mi lesz a felsők sorsa.
Csakfoci.hu 2024. október 20., vasárnap 8:58
Fotó: Ultras Debrecen
A Paks elleni 5-0-s vereség után a debreceni szurkolók levetették a mezeket a Loki játékosairól. Most az is eldőlt, hogy mi lesz a felsők sorsa.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. október 20., vasárnap 8:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az Ultras Debrecen szurkolói csoport a Facebook-oldalán tette közzé, hogy mi lesz a mezekkel.

"ELÉG VOLT! Felelősöket akarunk látni!!!
A meccs végén a játékosokkal levettettük a mezt, már akiben volt annyi, hogy ezen teljesítmény után kiálljon elénk…
Ezzel a poszttal tájékoztatunk titeket, hogy a címerre letett mezeket a holnapi nap folyamán itt a Facebook oldalunkon árverésre bocsájtjuk. (A klubbal ellentétben nem a haszonszerzés érdekében).
A befolyt összeget jótékony célra ajánljuk fel, legalább ennyi pozitívuma legyen a mai meccsnek" - áll a Facebook-posztban.

Mint ismert, a Loki 5-0-ra kikapott hazai pályán a Pakstól, a szurkolók pedig levetették a játékosokkal a mezeket. A Debrecennek sorozatban ez volt a negyedik veresége és már a 11., kiesőhelyen áll.

Olvastad már?
Dzsudzsák kikelt magából, miközben csapattársa interjút adott: "Nem a tévé az első, hanem a klub!" - a szurkolók levetették a mezt a játékosokkal
A Loki-szurkolók levetették a mezt a debreceni játékosokkal a Paks ellen elszenvedett 0-5 után, míg Dzsudzsák Balázs leteremtette az M4-nek nyilatkozó Megyerit.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Nagy Barnabás távozhat
A Csakfoci úgy értesült, hogy Nagy Barnabásra nem számít a Borbély Balázs vezette szakmai stáb, így nem állnának a távozása útjába.
Békéscsaba
Változások a keretben
Albert István, Borsos Filip, Daru Bence, Ésik Ákos, Kelemen Dávid, Kotula Máté, Kovács Gergő, Major Gergő György, Mikló Roland, Nagy Richárd és Pintér Bence is távozik.
ZTE
A Rangers fut be?
A TMW legfrissebb cikke szerint a Rangers előrehaladott tárgyalásokat folytat Akpe Victory szerződtetéséről, így jelenleg a skótok állnak a legközelebb a megszerzéséhez.
Tovább az összes átigazoláshoz