Fotó: dvsc.hu
Kocsis Dominik személyében 21 éves támadó érkezett a Lokihoz a Honvédtól.
A DVSC szerződtette a 21 éves Kocsis Dominikot, a Honvédtől érkező, 175 cm magas támadó a széleken és középcsatárként is bevethető, s fiatal kora ellenére nem számít tapasztalatlannak - írta a dvsc.hu.
A korábban Diósgyőrben is megfordult játékos már 40 NB I-es és 41 NB II-es bajnokin lépett pályára, 4 gólt jegyezhet. Kocsis 12-szer szerepelt az U21-es magyar válogatottban, ezeken a mérkőzéseken három találatot szerzett.
Olvastad már?
Másfél hónapja maradt a Honvédnak, hogy NB II-es klub maradhasson - az egyik legjobbjának az eladása húzhatja ki a bajból
A Csakfoci információi szerint lassan a jövő évi klublicensz lesz a tétje a Cirkoviccsal való vitának Kispesten, a játékossal ugyanis egyelőre messze a megállapodás a tartozásról. A helyzet megoldásában egy támadó eladása is segíthet.
Elolvasom
Átigazolások
Mezőkövesd
Hosszabbítás
A Mezőkövesd bejelentette, hogy a csapat 23 éves kapusa, Winter Dániel a következő idényben a klubot erősíti.
ZTE
A Basel lehet a befutó
Akpe Victory a svájci Basel csapatánál folytathatja pályafutását, miután sajtóhírek szerint a ZTE és a Bsel megállapodásra jutott. (Rudy Galetti)
Puskás Akadémia
Utánpótlás-válogatott érkezhet
Információink szerint a Csíkszeredától távozó Brügger Dániel a Puskás Akadémiánál folytathatja pályafutását.